Zaventem Brussels Airport

Aéropark 1000

9,3
1.969 beoordelingen
Aéropark 1000 Logo
allTimeOpen
24/7 open
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
fenced
Omheind
toilets
Toiletten
pavedSurface
Verharde ondergrond
Bekijk alles

Shuttle parkeren

5 minvanaf de luchthaven

P
Locatie parkeerterrein: Rue de Verdun 679, 1130 Haren
Adres vliegveld: Leopoldlaan, 1930 Zaventem
1/3
Gallery Image
Gallery Image

Beschikbaarheid

Datum van
vr 16 okt
Datum tot
vr 23 okt
Shuttle parkeren
9,3
1.969 beoordelingen
  • Gratis shuttle voor de eerste 3 passagiers
    Afstand: 5 min-
    Gemiddelde wachttijd: 5 min
  • Niet overdekt
  • Sleutels afgeven
€59,00

Parkeervoorzieningen

parkingForDisabled
Invalidenparkeerplaats
luggageAssistance
Bagagehulp
noEvCharge
Geen EV-oplaadpunt
waitingRoom
Wachtruimte
locationIndicated
Aangegeven door straatborden
noOversize
Geen grote voertuigen
Bekijk alles
Goed om te weten
Verplichte toeslagen
Toeslag voor extra persoon in de shuttle
  • Je boeking is inclusief gratis shuttle vervoer voor 3 personen. Voor extra passagiers wordt €10,00 per persoon gerekend.

Belangrijke informatie

Bij Aéropark 1000 parkeert u uw auto op een omheind en verhard buitenterrein. Bij aankomst parkeren de ervaren medewerkers uw auto op het terrein. Er is geen maximale doorrijhoogte.



Alleen reizigers die naar de luchthaven gaan en een geldig retourticket kunnen overleggen, hebben toegang tot de parkeerplaats.

(om veiligheidsredenen).

Voorwaarden voor de pendeldienst : Daarna wordt ter plaatse een toeslag van €10 per extra passagier (inclusief baby's en kinderen) in rekening gebracht. Deze €10 is inclusief de heen- en terugreis en de terugreis wordt niet extra in rekening gebracht. Sleutels en voertuigtypes: Om het beheer van de parkeerplaats te vergemakkelijken, vraagt de dienstverlener je om je sleutels te bewaren. Niet-standaard voertuigen (bestelbus, pick-up, enz.) worden niet geaccepteerd. Als een klant met een dergelijk voertuig komt, moet de prijs van de reservering een tweede keer worden betaald. Betaling en vertragingen : Het resterende bedrag van de reservering moet ter plaatse worden betaald. Voor elke dag vertraging moet bij aankomst een toeslag van € 15 per dag worden betaald. Als een klant zijn vlucht mist of een probleem heeft met zijn documenten en de volgende dag wil terugkeren, wordt een supplement van €25 aangerekend om de kosten van de pendeldienst en de check-in te dekken. Kennisgeving bij voortijdige terugkeer: In geval van een vervroegde terugkeer moet de dienstverlener minstens 24 uur op voorhand verwittigd worden. Als dit niet wordt gemeld, kan een assistentietoeslag van 85 euro in rekening worden gebracht voor de teruggave van het voertuig, afhankelijk van de logistieke haalbaarheid. Als onmiddellijke teruggave niet mogelijk is, wordt het voertuig de volgende dag teruggebracht.

Lees meer
  • Gratis shuttle voor de eerste 3 passagiers
    Afstand: 5 min-
    Gemiddelde wachttijd: 5 min
  • Niet overdekt
  • Sleutels afgeven
€59,00

Beoordelingen en recensies

Solène Vianini
10
Geparkeerd van 5/10/2026 tot 8/10/2026

Service fiable, parking safe et personnel de confiance

Shuttle buiten
9 oktober 2026
Jeroen Groeneweg
10
Geparkeerd van 27/09/2026 tot 30/09/2026

Aeropark1000 is goed bevallen. Alleen het ophalen bij het vliegveld duurde helaas erg lang door een interne miscommunicatie.

Shuttle buiten
7 oktober 2026
Eric DELYLLE
10
Geparkeerd van 19/09/2026 tot 26/09/2026

Très bien, prise en charge rapide à l'aller et au retour.

Shuttle buiten
30 september 2026
Tatiana Covemaeker
10
Geparkeerd van 15/09/2026 tot 22/09/2026

Toplocatie om eigen wagen te parkeren!

Shuttle buiten
29 september 2026
Danitsia Gabriel
8
Geparkeerd van 15/09/2026 tot 20/09/2026

Zeer vriendelijk personeel en harde werkers. Vertrek: tussen aankomst op de parking en aankomst op de luchthaven zat exact één uur, wat wel heel lang is. Er was slechts één chauffeur aanwezig die alles moest doen. Bij terugkomst: totaal niet moeten wachten. Chauffeur stond al klaar op de luchthaven.

Shuttle buiten
24 september 2026
Laurie dupuis
10
Geparkeerd van 14/09/2026 tot 21/09/2026

tout c’est bien passé du debut a la fin. Le service de navette est rapide et reactif quand on l’appelle au retour. Malgré le retard de notre avion au retour tout c’est bien passé. Je recommande ce parking

Shuttle buiten
22 september 2026
merchant.contact-details
aeropark1000@gmail.com
+32 484 280 803
Ondernemingsnummer: BE0680514980