Aéropark 1000
Aéropark 1000 heeft een klein parkeerterrein nabij Brussel Zaventem. Het personeel is ervaren en klanttevredenheid is erg belangrijk. Het terrein van Aéropark 1000 is dag en nacht geopend en er is altijd personeel aanwezig. De shuttlebus brengt u in zeven minuten van het parkeerterrein naar de luchthaven Brussel Zaventem.
Meer informatieAdres
Rue de Verdun 679, 1130, Haren
Parking Zaventem
Geef uw reisgegevens op






Beschikbaarheid Aéropark 1000
Periode van 8 dagen van 10 januari 2023 t/m 17 januari 2023 (Wijzig data):
Parkeer type | Locatie | Prijs 8 dagen |
---|---|---|
Shuttle-parkerenInclusief gratis transfer naar Zaventem (7 min) | Buiten | € 55,00 |
Beoordelingen Aéropark 1000
Alleen klanten die een reservering maakten via Parkos en daadwerkelijk bij de parking parkeerden, mogen een beoordeling achterlaten. Dit betekent dat onze beoordelingen van echte klanten komen en dus volledig betrouwbaar zijn.
Bij parkings die meer dan 60 beoordelingen hebben, verwijderen we de beoordelingen die ouder zijn dan 1 jaar. Zo bent u er zeker van dat u recente en geupdate informatie krijgt over elke parking.
Cindy De Visscher
2 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in december 2022. Beoordeling geschreven op 29 december 2022.
Mijn eerste keer maar zeker voor herhaling vatbaar. Alles verliep vlot. Vriendelijke ontvangst, correcte communicatie, tijdige afhaling aan de luchthaven en wagen werd aan mij gebracht bij terugkomst. Super tevreden van de service !
Jeannine Maryns
2 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in december 2022. Beoordeling geschreven op 17 december 2022.
Prima . Gezien het vriesweer was de auto gaan aangebroken. Bij onze aankomst waren alle ramen vrijgemaakt en de wagen op temperatuur. Dit was zeer aangenaam. Dank voor de service.
Vriendelijke medewerkers.
Jan Holvoet
2 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in december 2022. Beoordeling geschreven op 15 december 2022.
Perfecte parking gevonden niet ver van de luchthaven.
Na telefonisch contact was de shuttlebus precies op tijd voor het vertrek als bij terugkomst van de luchthaven
Vriendelijk personeel, zorgde dat het voertuig verwarmd en de ruiten ontdooid waren voor vertrek naar huis.
Deze parking kan ik zeker aanbevelen.
Bart Vanden Hautte
1 persoon
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in november 2022. Beoordeling geschreven op 05 december 2022.
Heel vriendelijke mensen en goede service. Ondanks dat mijn vlucht 's avonds 2u vertraging had werd ik met de glimlach meteen opgehaald.
Ludo Bergs
2 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in november 2022. Beoordeling geschreven op 23 november 2022.
Altijd vriendelijke en goede dienstverlening. Prima shuttledienst. Beste parking voor korte en lange vluchten. Auto wordt door hun weggezet en teruggebracht. Kan niet beter.
Ludo
Daniel Dero
3 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in november 2022. Beoordeling geschreven op 16 november 2022.
Alles prima verlopen
Roger Gillard
2 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in november 2022. Beoordeling geschreven op 15 november 2022.
Het was goed geregeld niet lang moeten wachten op de shuttle !
Elke Lannoo
4 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in november 2022. Beoordeling geschreven op 15 november 2022.
Super service !
Dimitri Vandenhoeck
2 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in november 2022. Beoordeling geschreven op 15 november 2022.
Zeer correcte mensen. Wagen werd onmiddellijk geplaatst en shuttle vertrok ook binnen de 10 min. Bij terugkomst ook alles correct en vlot verlopen.
Eric geerts
2 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in november 2022. Beoordeling geschreven op 13 november 2022.
Alles is heel correct verlopen. Vriendelijk personeel.
Anoniem
4 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in oktober 2022. Beoordeling geschreven op 07 november 2022.
Positief
Dieter Vanhauwaert
3 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in oktober 2022. Beoordeling geschreven op 06 november 2022.
Heel vriendelijk en correcte parking
Anoniem
3 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in oktober 2022. Beoordeling geschreven op 05 november 2022.
Na het invullen van een formulier en het doorgeven van aankomst uur , werden wij naar de luchthaven gebracht die slechts binnen enkele minute van het aeropark is .
Goed ontvangst , vlotte verbinding
Één verbeterpunt misschien aanduiding van/naar aeropark
Geert Vanbavinckhove
2 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in oktober 2022. Beoordeling geschreven op 03 november 2022.
Prima service, correct, beleefd, op tijd kortom fijne ervaring.
Sharone vervacke
2 personen
Nederlands (België)
Heeft geparkeerd in oktober 2022. Beoordeling geschreven op 03 november 2022.
Vlotte regeling.
Over Aéropark 1000
Bij Aéropark 1000 parkeert u uw auto op een omheind en verhard buitenterrein. Bij aankomst parkeren de ervaren medewerkers uw auto op het terrein. Er is geen maximale doorrijhoogte.
Shuttle parkerenAls u kiest voor shuttle parkeren rijdt u op de dag van vertrek naar het terrein van Aéropark 1000 toe. Ongeveer een half uur voordat u arriveert belt u het parkeerterrein op zodat zij weten dat u onderweg bent. Vanaf het parkeerterrein brengt de shuttlebus u in ongeveer zeven minuten naar de luchthaven toe. Bij terugkomst op de luchthaven neemt u contact op met het parkeerterrein, zij zorgen dat de shuttlebus voor u klaar staat.
Let op, de parkeerplaats accepteert alleen auto's van standaardafmetingen (maximale hoogte van 1m90). Bovendien zal een toeslag van 8€ worden gevraagd van de 5e passagier (baby's en kinderen inbegrepen).
Het omheinde terrein van Aéropark 1000 is dag en nacht voorzien van camera beveiliging. Daarnaast is er altijd personeel aanwezig op het terrein, naast personeel is waakhond Roy ook aanwezig om uw auto te bewaken. U bent er van verzekerd dat er tijdens uw afwezigheid geen onbevoegden bij uw auto in de buurt komen.
Op de dag van aankomst aankomst kunt u zich melden in de wachtruimte bij de ingang van het parkeerterrein van Aéropark 1000. Hier kunt u de reserveringsbevestiging nalopen en wachten op de shuttlebus. De wachtruimte beschikt daarnaast over een koffie en thee automaat, een toilet en een televisie. Aéropark 1000 biedt de mogelijkheid om het interieur en exterieur van uw auto te wassen, deze service kunt u bijboeken op het reserveringsformulier. De medewerkers van de parking parkeren uw auto bij aankomst. Als u minder mobiel bent kunt u bij de ingang van het parkeerterrein uitstappen. Mocht u gebruik willen maken van extra begeleiding tijdens het parkeren dan kunt u dit aangeven op het reserveringsformulier. De medewerkers van de parking helpen u graag bij aankomst en als u terugkomt op de luchthaven.
Let op, de parkeerplaats accepteert alleen auto's van standaardafmetingen (maximale hoogte van 1m90). Bovendien zal een toeslag van 8€ worden gevraagd van de 5e passagier (baby's en kinderen inbegrepen).
Aankomst
Op de dag van vertrek rijdt u naar het parkeerterrein van Aéropark 1000 toe. Op de dag van aankomst aankomst kunt u zich melden in de wachtruimte bij de ingang van het parkeerterrein van Aéropark 1000. Gezamenlijk met een medewerker van Aéropark 1000 controleert u uw reserveringsbevestiging en aansluitend parkeert een medewerker uw auto op het parkeerterrein. Vervolgens brengt de shuttlebus u in zeven minuten naar de luchthaven.
Terugkomst
Zodra u geland bent neemt u contact op met de parking. De shuttle zal voor u klaar staan op de afgesproken plaats. U wordt door de shuttlebus terug naar het parkeerterrein gebracht en u kunt vervolgens uw reis naar huis voortzetten.
Let op, de parkeerplaats accepteert alleen auto's van standaardafmetingen (maximale hoogte van 1m90).
Adres
Rue de Verdun 679, 1130, Haren