Airport Parkservice Express

8,9
4.960 beoordelingen
Airport Parkservice Express Logo
Airport Parkservice Express

Shuttle parkeren | Buiten

P
Locatie parkeerterrein: Kiesheckerweg 120, 40468 Düsseldorf
Adres vliegveld: Flughafenstraße 120, 40474 Düsseldorf

Selecteer datum

06 mei 12:00  —  06 mei 12:00

Bewerk
1/15
Gallery Image
Gallery Image
Galerij bekijken
Parkeervoorzieningen
allTimeOpen
24/7 open
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
vehicleInspection
Voertuiginspectie
fenced
Omheind
toilets
Toiletten
Bekijk alles

Belangrijke informatie

Airport Parkservice Express is een groot parkeerbedrijf vlakbij Düsseldorf Airport. U kan uw auto hier overdekt of in openlucht parkeren en kiezen tussen shuttle- en valet-parkeren. U kan 24u per dag en 7 dagen per week bij Airport Parkservice Express terecht. Met de shuttle-bus bent u in slechts 3 minuten op de luchthaven.

Airport Parkservice Express is een groot parkeerbedrijf vlakbij Düsseldorf Airport. U kan uw auto hier overdekt of in openlucht parkeren en kiezen tussen shuttle- en valet-parkeren. U kan 24u per dag en 7 dagen per week bij Airport Parkservice Express terecht. Met de shuttle-bus bent u in slechts 3 minuten op de luchthaven.

Welkom bij parkeeraanbieder Airport Parkservice Express

Belangrijke informatie:

  • 3 personen zijn inbegrepen in de boekingsprijs. Als er meer dan 3 personen zijn, wordt voor elke extra persoon een toeslag in rekening gebracht.
  • Voor extra grote voertuigen zoals minivans en bestelwagens tot 5 m lang wordt ter plaatse het dubbele van de prijs in rekening gebracht. (Geldt voor minivans, V-Klassen, Vito, T-WV minibussen, Ram Vervoerder)
  • Voor elektrische voertuigen, vooral Tesla-auto's, is het noodzakelijk om de sleutel aan de parkeeraanbieder te overhandigen om de voertuigen te kunnen opladen. Je hebt je oplader nodig neem het niet mee.
  • Houd er rekening mee dat Airport Parking Service uw voertuig maximaal 15 km (30 km heen en terug) naar de parkeerplaats zal rijden, waar het tijdens uw afwezigheid veilig en bewaakt zal worden geparkeerd.
  • Als u later terugkomt dan oorspronkelijk gepland, wordt er een toeslag van € 20 in rekening gebracht dag.
  • Laat geen waardevolle spullen of geld in de auto achter. Wij zijn niet aansprakelijk voor enig verlies.
  • U kunt gratis kinderzitjes reserveren.
  • Vroegtijdige retourzendingen moeten 24 uur van tevoren per e-mail worden ingediend (info@airportparkservices.de) Bericht met alle gegevens wordt aangekondigd. Als de klant de auto onaangekondigd ophaalt Als u dit wilt doen, worden er verwerkingskosten van € 50
  • in rekening gebracht
  • Voor vragen over wijzigingen van uw reservering in het weekend of 24 uur Voordat u aan uw reis begint, raden wij u aan telefonisch contact op te nemen met de parkeeraanbieder opnemen.
  • Lees meer
    Beoordelingen en recensies
    Jan Pijpker
    10
    Geparkeerd van 19/04/2025 tot 4/05/2025

    Geweldig, wat een fijne manier om te parkeren

    ...Lees meer
    Shuttle buiten
    6 mei 2025
    Daniël Kunst
    10
    Geparkeerd van 20/04/2025 tot 28/04/2025

    Fijne ervaring :-)

    Shuttle buiten
    29 april 2025
    Anonym
    10
    Geparkeerd van 4/04/2025 tot 7/04/2025

    Super Service

    Valet buiten
    9 april 2025