Airport Indoor Parking

9,4
4.109 beoordelingen
Airport Indoor Parking Logo
Parkeervoorzieningen
pavedSurface
Verharde ondergrond
parkingForDisabled
Invalidenparkeerplaats
luggageAssistance
Bagagehulp
waitingRoom
Wachtruimte
locationIndicated
Aangegeven door straatborden
covered
Overdekt
parkingGarage
Parkeergarage
Bekijk alles

Belangrijke informatie

Bij Airport Indoor Parking parkeert u uw auto in een luxe parkeergarage aan de A4. De overdracht van uw auto, het uitpakken van uw koffers en in de shuttle bus stappen gebeurt allemaal binnen. U hoeft dus niet bang te zijn voor wind en regen.

Shuttle service
Als u eenmaal bent aangekomen bij Airport Indoor Parking, kunt u de garage binnen rijden. Hier zal uw auto gefotografeerd worden in de videostraat. Deze straat is voorzien van camera's aan alle kanten, deze foto's worden gemaakt om misverstanden over schade te voorkomen.
Nadat een medewerker van Airport Indoor Parking u heeft geholpen met het uit- en inladen van uw bagage en u bent ingecheckt bij de balie. Vervolgens Kunt u gebruik maken van de vele services en faciliteiten van Airport Indoor Parking. Waaronder een comfortabele wachtruimte, koffie van Starbucks en toiletten.
Bij vertrek richting Schiphol Airport kunt u in de shuttle bus stappen en die brengt u binnen 11 minuten naar het vliegveld.

Shuttle voor 2 personen is inbegrepen.
Voor elke extra persoon wordt €7,50 in rekening gebracht.

Veilig en overdekt parkeren met shuttleservice op slechts 11 minuten van Schiphol.

Wanneer u parkeert bij Airport Indoor Parking, parkeert uw auto veilig en droog! De luxe parkeergarage van Airport Indoor Parking is 24/7 geopend en voorzien van veel verschillende services. Een medewerker van Airport Indoor Parking helpt u met uw bagage, u kunt in de shuttlebus stappen terwijl uw auto voor u wordt geparkeerd. Zo gaat u met een goed gevoel op reis.



Het personeel van Airport Indoor Parking helpt u bij uw bagage. Hiernaast kunt u gebruik maken van de parking lounge voorzien van een Starbucks koffiehoek. Waar u heerlijk tot rust kunt komen voor uw reis. Ook is de garage voor zien van een toilet. Voor de shuttle bus kunt u een gratis kinderzitje boeken indien gewenst. U kunt dan het kinderzitje uit uw auto gebruiken in de shuttle bus. En als u een elektrische auto heeft kunt u deze bij Airport Indoor Parking opladen!

Lees meer
Beoordelingen en recensies
Nikky Van Houdt
10
Geparkeerd van 15/07/2025 tot 22/07/2025

Alles was in orde. De instructies waren duide

...Lees meer
Shuttle overdekt
23 juli 2025
Omar Al-Zayed
6
Geparkeerd van 5/07/2025 tot 18/07/2025

Auf der Rückreise war die Wartezeit ganze 45

...Lees meer
Shuttle overdekt
23 juli 2025
Sharita Bodha
6
Geparkeerd van 14/07/2025 tot 21/07/2025

Ik vond het een beetje tegen vallen. Ze geven

...Lees meer

Parkos

Hoi Sharita, bedankt voor je review. Wat jamm ...Lees meer
Shuttle overdekt
22 juli 2025