Eazzypark Expo (Park + OV Service)

Shuttle parkeren
Beschikbaarheid
Parkeervoorzieningen
Belangrijke informatie
Het buitenterrein van Eazzypark Expo is volledig omheind en voorzien van een afsluitbare poort, waardoor uw voertuig veilig staat. Alle soorten personenauto's zijn welkom bij Eazzypark Expo.
Parkeren + Openbaar Vervoer
Houd er rekening mee dat dit product gebruikmaakt van een bus voor het openbaar vervoer als transfer. De busrit is inbegrepen in de prijs voor 5 personen.
Vanaf de parkeerplaats kunt u eenvoudig op de Connexxion-bus stappen, die elke 10 minuten naar de aankomsthal van Schiphol rijdt. De reis duurt 20 minuten en is gratis met uw Eazzypark Expo-reservering.
Voor verblijven langer dan 3 weken dient u zelf een ticket voor uw terugreis te regelen.
Bussen rijden elke 10 minuten van 05.00 tot 01.00 uur. Buiten deze tijden rijden de bussen één keer per uur. Als klant bent u zelf verantwoordelijk voor het controleren van de dienstregeling van het openbaar vervoer; dit kan via de website https://www.connexxion.nl/nl/ of via de 9292-app.
Ben je een last-minute boeker voor de zomervakantie? Zo ja, dan zijn parkeerplaatsen op de luchthaven vaak uitverkocht, of betaal je de hoofdprijs.
In april, mei, juli en augustus openen we Eazzypark Expo: een enorme parkeerplaats vlak bij Schiphol. Tijdens de drukke zomervakantiemaanden hebben we honderden extra parkeerplaatsen gecreëerd voor last-minute vakantiegangers zoals jij.
Vanaf de parkeerplaats kun je eenvoudig op de Connexxion-bus stappen, die elke 10 minuten naar de aankomsthal van Schiphol rijdt. De rit duurt 20 minuten en is gratis met je Eazzypark Expo-reservering.
Alleen maar voordelen
- Lastminuteplaatsen tijdens de drukke zomermaanden.
- Wij rijden niet met uw auto; u houdt uw sleutels bij u.
- Bussen rijden elke 10 minuten van 05.00 tot 01.00 uur. Buiten deze tijden rijden de bussen één keer per uur. Als klant bent u zelf verantwoordelijk voor het controleren van de dienstregeling van het openbaar vervoer; dit kan via de website https://www.connexxion.nl/nl/ of via de 9292-app.
Beoordelingen en recensies
Goede comunicatie
met openbaar shuttle service vind ik minder, want is niet duidelijkheid aangegeven met name terugweg waar je precize moet instappen. werd gezegd N30 maar er is ( B N30 en D N30 en moet je wel vermelden uitstappen bij halte Expo vijfhuizen anders werd je afgezet halte verder, vooral als je s nachts terug komt is wel lastig, voor mij heeft extra 1uur45 minuten gekost voor dat ik mijn auto instap. en veiligheid betreft vind ik helemaal onbeheerd kan iedereen makkelijk bij de auto komen, ik vind voor de veiligheid betreft moet wel de palen openen met barcode scannen dat geeft althans iets meer het gevoel dat je serieuze werd genomen .
Het moeilijkste is het vinden van de juiste bushalte bij terugkeer in Schiphol.
Een veel goedkoper alternatief voor de dure p3 op Schiphol
OV was onduidelijk met de gratis buskaart . Geen idee waar je het moet scannen in de bus. Onduidelijk terugreis met bus 300 er blijken dus 2 bussen 300 te rijden . Als je in de bus zit en die rijd steeds verder weg van je auto. Dus in Amstelveen maar weer overgestapt op de goede terug naar Schiphol en vandaar weer naar de parkeerplaats.
Top











