Snel en gemakkelijk parkeren op Schiphol? Kies dan voor Valet Parkeren bij The Star Parking. The Star Parking is 24/7 bereikbaar en het personeel staat altijd klaar om te helpen. Het parkeerterrein ligt op slechts 8 minuten van Schiphol en is volledig verhard.

Lees minder
  • Algemene informatie

    chevron

    The Star Parking zit op slechts 8 minuten van de vertrekhal. U kunt de auto dag en nacht kwijt op een van de 60 parkeerplekken. Alle soorten personenauto’s kunnen bij The Star Parking worden geparkeerd parkeren. The Star Parking heeft de mogelijkheid om tegen een meerprijs van 10 euro de auto overdekt te parkeren.

    Valet parkeren
    Bij valet parkeren haalt een medewerker van The Star Parking uw auto op bij de vertrekhal. U rijdt dus zelf naar het vliegveld, maar hoeft niet zelf de auto te parkeren. De medewerker brengt de auto na een inspectie naar het verharde en bewaakte parkeerterrein. Op de terugreis wordt de auto weer naar de vertrekhal gereden.

  • veiligheid

    chevron

    Uw auto wordt dag en nacht in de gaten gehouden. Het parkeerterrein is beveiligd met slagbomen en cameratoezicht.

    Tijdens de afdracht van uw auto bij het valet parkeren kunt u samen met de chauffeur de auto nalopen op eventuele schades. De medewerkers van The Star Parking zijn verzekerd volgens hun algemene voorwaarden.

  • faciliteiten

    chevron

    De dienst van The Star Parking is compleet en van vele gemakken voorzien. Het parkeerterrein is verhard en de medewerkers helpen u graag met uw bagage. Na het afgeven van uw auto kunt u direct gebruik maken van de faciliteiten op het vliegveld.

  • bereikbaarheid

    chevron

    Valet parkeren

    Aankomst
    Op de heenreis geeft u uw auto af op Schiphol zelf. 30 minuten voor aankomst belt u met The Star Parking. Zo kan de parkeeraanbieder tijdig een chauffeur naar Schiphol sturen. The Star Parking is 24/7 bereikbaar.

    U rijdt naar de bocht tussen vertrek hal 2 en 3 De chauffeur staat hier op u te wachten. De chauffeur weet ook het kenteken en model van uw auto en zal de hand opsteken. Hij helpt u graag met de koffers.

    Na de inspectie van uw auto, kunt u Schiphol binnenlopen. Ondertussen parkeert de chauffeur de auto voor u. Er zal niet meer dan 15 kilometer in de auto gereden worden.

    Vertrek
    Op de terugreis neemt u contact op met The Star Parking gelijk wanneer u geland bent op Schiphol. Een chauffeur brengt uw auto vervolgens direct naar de afgesproken plaatst in de bocht tussen vertrekhal 2 en 3. Samen inspecteert u de auto nog een keer, waarna u naar huis kunt rijden.

  • Locatie

    chevron
Datum van
zo. 17-12-2023
Datum tot
zo. 24-12-2023

Over The Star Parking

    Beoordelingen en recensies
    Mark Reyford
    full star
    10
    Geparkeerd van 8/09/2022 tot 11/09/2022
    Honestly the best service I have had in a ver ...Lees meer
    Valet buiten
    13 september 2022
    Ingo Meijer
    full star
    10
    Geparkeerd van 6/09/2022 tot 11/09/2022
    Prima service!
    Valet binnen
    12 september 2022
    Brooke Ellingworth
    full star
    10
    Geparkeerd van 15/08/2022 tot 18/08/2022
    Perfect service
    Valet buiten
    19 augustus 2022
    Beschikbaarheid The Star Parking
    17 december 2023 naar 24 december 2023 Wijzig data

    The Star Parking beoordeling

    We hebben alle parkings persoonlijk bezocht en beoordeeld.

    De Parkos-score geeft u een goed beeld van wat u van de parking mag verwachten.

    • Veiligheid

      • 24u p/d aanwezigheid
      • Cameras
      • Omheining
      • Verzekerde parkeerplaats
      • Voertuig inspectie
    • Faciliteiten

      • Auto schoonmaak
      • Elektrisch oplaadpunt
      • Hulp met koffers
    • Locatie

      • Binnen parkeren
      • Geen maximale Doorrijhoogte
      • Verhard
      • Gehandicapten parkeerplek
    • Bereikbaarheid

      • 24/7 transfer
      • <5min gelegen vanaf snelweg
      • locatie aangegeven
      • Valet service