The Valet Company

Bij The Valet Company staat uw auto veilig geparkeerd in de overdekte parkeergarage aan de tupolevlaan. Zo kunt u op reis wetende dat uw auto in goede handen is. Rij op de dag van uw reis naar de vertrekhal, hier overhandigt u uw auto aan een medewerker van de Valet Company.
Algemene informatie
Bij The Valet Company staat uw auto veilig geparkeerd in de parkeergarage aan de tupolevlaan. Zo kunt u op reis wetende dat uw auto in goede handen is. Rij op de dag van uw reis naar de vertrekhal, hier overhandigt u uw auto aan een medewerker van de Valet Company.
Hoe werkt Valet parkeren bij The Valet Company
Als u parkeert bij The Valet Company, dan rijdt u op de dag van uw reis naar de vertrekhal van Schiphol. Hier zal een medewerker van The Valet Company op u wachten. Na een korte check van uw auto (om misverstanden bij terugkomst te voorkomen) zal de medewerker van The Valet Company uw auto mee nemen en voor u parkeren in de veilige garage aan de tupolevlaan te Schipholrijk. U kunt zo de vertrekhal binnenlopen en uw reis vervolgen.
Bij terugkomst belt u The Valet Company wanneer u al uw bagage compleet heeft. Uw auto zal aan u overhandigd worden op de zelfde locatie als de heenweg. Na wederom een kort check kunt u uw reis vervolgen.Nacht toeslag (tussen 00:00 en 06:00) Wilt u uw auto parkeren tussen 00:00 en 06:00, dan rekent The Valet Company een nachttoeslag van 15 euro bovenop de prijs.
veiligheid
The Valet Company maakt gebruik van een zeer veilige overdekte parkeergarage in Schipholrijk. Met een groot automatisch hek met kentekenherkenning en camerabeveiliging. Weet u zeker dat uw auto veilig geparkeerd staat tijdens uw reis. Verder zijn de chauffeurs van The Valet Company zeer ervaren!
faciliteiten
The Valet Guys biedt u de mogelijkheid om gebruik te maken van aanvullende diensten. Het terrein heeft de mogelijkheid om uw auto middels een 220V stekker op te laden en er zijn twee waspakketten beschikbaar. De diensten kunt u toevoegen aan uw reservering op het reserveringsformulier.
De valet service van The Valet Company is eenvoudig en compleet. Het parkeerterrein waar uw auto wordt geparkeerd is overdekt en verhard. De medewerkers van The Valet Company helpen u graag met uw bagage. Na het afgeven van uw auto in de bocht tussen vertrek hal 2 en 3 kunt u direct de vertrekhal ingaan en uw reis vervolgen.
bereikbaarheid
Valet parkeren
Aankomst
Onderweg naar Schiphol Airport neemt u 30 minuten voor aankomst contact op met The Valet Company via het telefoonnummer. U wordt opgewacht in de bocht tussen vertrekhal 2 en 3. Na controle van uw auto, draagt u de autosleutels en uw auto over aan de medewerkers van The Valet Company.Vertrek
Op de terugweg neemt u contact op met The Valet Company nadat u uw bagage compleet heeft. Een medewerker van The Valet Company zal buiten tussen vertrekhal 2 en 3 weer op u wachten. Na het controleren van uw auto kunt u uw terugreis hervatten.Locatie
Mijn parkeerplaats
The Valet Company beoordeling
We hebben alle parkings persoonlijk bezocht en beoordeeld.
De Parkos-score geeft u een goed beeld van wat u van de parking mag verwachten.