Schiphol Airport

Xclusive Parking

8,9
329 beoordelingen
Xclusive Parking Logo
allTimeOpen
24/7 open
cctv
Beveiligingscamera's
surveilledAllTime
24/7 aanwezigheid
vehicleInspection
Voertuiginspectie
fenced
Omheind
toilets
Toiletten
Bekijk alles
Xclusive Parking

Valet parkeren

Ontmoet bij de terminal
Navigatie adres: Vertrekpassage, 1118 AV Schiphol
P
Locatie parkeerterrein: Kruisweg 365, 1437 CG Rozenburg
1/5
Gallery Image
Gallery Image

Beschikbaarheid

Shuttle parkeren
  • Gratis shuttlebus

    Afstand: 8 min-
    Meeste mensen wachten 5 min.
  • Niet overdekt

  • Sleutels meenemen

Prijs voor 0 dagen€67,00
Valet parkeren
  • Valet parkeren - U rijdt rechtstreeks naar de vertrekhal
  • Niet overdekt

  • Sleutels afgeven

Prijs voor 0 dagen€104,00

Parkeervoorzieningen

pavedSurface
Verharde ondergrond
parkingForDisabled
Invalidenparkeerplaats
luggageAssistance
Bagagehulp
noEvCharge
Geen EV-oplaadpunt
waitingRoom
Wachtruimte
locationIndicated
Aangegeven door straatborden
Bekijk alles

Belangrijke informatie

Het terrein van Xclusive Parking is omheind, verlicht en er is altijd iemand aanwezig op het terrein. U hoeft zich dus geen zorgen te maken om uw auto tijdens uw reis.

Het terrein van Xclusive Parking is voorzien van wachtruimte. Xclusive Parkings gratis shuttle bus rijdt om de 30 minuten naar Schiphol.

Gelieve er rekening mee te houden dat u zelf verantwoordelijk bent voor het nemen van foto's van uw voertuig in de vertrekhallen van Schiphol Airport. Daarnaast dient u bij de overdracht van uw voertuig het voertuigvrijgaveformulier of de mobiele applicatie van de chauffeur te ondertekenen.


Parkeren bij Xclusive Parking, hoe werkt dat?


Shuttle service
Op de heenweg rijdt u naar het terrein van Xclusive Parking. Bel 30 van te voren om uw aankomst te bevestigen.
Xclusive Parking maakt gebruik van een automatisch telefoon systeem. Bel met het zelfde nummer als opgegeven in de reservering. Eenmaal gebeld wordt u automatisch in de shuttle lijst gezet.
Eenmaal aangekomen, kunt u uw auto parkeren op het terrein van Xclusive Parking. De shuttlebus die u naar de vertrekhal van Schiphol brengt rijdt om de 30 minuten.
Op de terug reis, belt u Xclusive Parking zodra u alle bagage compleet heeft. De shuttlebus zal u komen ophalen op de zelfde plek als de heenweg. Terug op het parkeerterrein kunt u uw auto uitchecken en uw terug reis vervolgen.


Valet service
Kiest u voor de valet service van Xclusive parking, dan rijdt u op de dag van uw reis rechtstreeks naar de vertrekhal van Schiphol. Bel Xclusive parking 30 minuten van te voren om uw aankomst te bevestigen (let op: bel met het zelfde nummer als aangegeven in uw reservering).
Bij de vertrekhal checkt u uw auto in bij de chauffeur van Xclusive parking. Vervolgens neemt de chauffeur uw auto mee en parkeert deze voor u op het afgesloten terrein van Xclusive Parking. U kunt ondertussen inchecken voor uw vlucht.
Eenmaal terug van uw reis, belt u zodra u al uw bagage compleet heeft. De chauffeur van Xclusive Parking zal uw auto wederom aan u overhandigen bij de vertrekpassage. Na het uitchecken van uw auto kunt u uw terug reis vervolgen.

Bent u opzoek naar een parkeerplek voor uw vakantie of reis? Bij Xclusive Parking kunt u kiezen uit een shuttle service en Xclusive Parkings luxe valet service. Welke optie u ook kiest, uw auto staat veilig geparkeerd.

Lees meer
  • Valet parkeren - U rijdt rechtstreeks naar de vertrekhal
  • Niet overdekt

  • Sleutels afgeven

Prijs voor 0 dagen€104,00

Beoordelingen en recensies

Julia Werner
10
Geparkeerd van 25/05/2026 tot 1/06/2026

Zu empfehlen.

Shuttle buiten
2 juni 2026
Huysmans Johan
8
Geparkeerd van 19/05/2026 tot 29/05/2026

Alles goed verlopen, geen probleem gehad

Shuttle buiten
31 mei 2026
Anonym
8
Geparkeerd van 22/05/2026 tot 27/05/2026

Bei der Rückreise kamen wir 1 Stunde vor dem gebuchten Tag der Abreise an. Der Shuttleservice konnte nicht automatisch gebucht werden und musste über den Kundenservice gebucht werden.

Shuttle buiten
28 mei 2026
Anonym
6
Geparkeerd van 22/05/2026 tot 26/05/2026

Umbuchungsmitteilung am Abend vorher, schlechte telefonische Verbindung, Shuttle pünktlich, Parkdeck ok, Freundlichkeit geht so.

Shuttle buiten
28 mei 2026
Michel Verresen
10
Geparkeerd van 15/05/2026 tot 19/05/2026

Voor ons de eerste keer, behalve dat onze boeking niet gevonden werd (bij bellen bij aankomst en vertrek) is alles toch vlot verlopen.

Shuttle buiten
27 mei 2026
Holger Knipping
10
Geparkeerd van 17/05/2026 tot 25/05/2026

Perfekt

Shuttle buiten
27 mei 2026
merchant.contact-details
info@xclusiveparking.nl
+31 202065180
Ondernemingsnummer: NL868980419B01