Zaventem Brussels Airport

Sky Parking Zaventem

6,3
1.097 beoordelingen
Sky Parking Zaventem Logo
allTimeOpen
24/7 open
cctv
Beveiligingscamera's
noEvCharge
Geen EV-oplaadpunt
Bekijk alles
Sky Parking Zaventem

Shuttle parkeren

8 minvanaf de luchthaven

P
Locatie parkeerterrein: Avenue des pléiades,19, 1200 woluwe st lambert
Adres vliegveld: Leopoldlaan, 1930 Zaventem
1/4
Gallery Image
Gallery Image

Beschikbaarheid

Shuttle parkeren
  • Gratis shuttlebus

    Afstand: 8 min-
    Meeste mensen wachten 5 min.
  • Overdekt

    Maximale hoogte 2 m.
  • Sleutels meenemen

Prijs voor 0 dagen€68,00

Parkeervoorzieningen

allTimeOpen
24/7 open
cctv
Beveiligingscamera's
noEvCharge
Geen EV-oplaadpunt
Bekijk alles

Belangrijke informatie

Sky Parking Zaventem heeft ongeveer 150 parkeerplaatsen. Heb je een te groot voertuig, zoals een camper of caravan? Bij Sky Parking kun je deze tegen een toeslag parkeren. Aangezien deze voertuigen ongeveer 2 plaatsen in beslag nemen, betaal je voor twee parkeerplaatsen. Een shuttlebus van Sky Parking brengt je in ongeveer tien minuten naar de vertrekhal van de luchthaven. Er staat personeel klaar om je te helpen met je bagage. Bij terugkomst brengt de shuttle je terug naar de parkeergarage van Sky Parking Zaventem.



Met Sky Parking Zaventem reist u met een gerust hart! Deze parking bevindt zich op slechts 8 minuten van de luchthaven van Zaventem en u kunt 24 uur per dag, 7 dagen per week parkeren. De shuttlebus brengt u gratis naar de luchthaven en u kunt uw autosleutels bij u houden. Let op: tijdens het hoogseizoen wordt klanten om logistieke redenen soms gevraagd om uw sleutels af te geven aan het personeel van Sky Parking. Maximale hoogte 2m.



Shuttle parkeren

Aankomst
Het adres van Sky Parking is Vilvoordelaan 120, 1830 Machelen. Bel 30 minuten voor uw aankomst naar Sky Parking om uw aankomsttijd te bevestigen. Om het u makkelijk te maken, kunt u gebruik maken van onze routeplanner. De parking ligt op 8 kilometer van het vliegveld.

U rijdt op de dag van vertrek naar de parkeerplaats van Sky Parking Zaventem. U kunt zich melden bij de receptie. Nadat uw auto is geparkeerd wordt u met de shuttlebus naar het vliegveld gebracht. De witte shuttlebus herkent u aan het logo van Sky Parking dat op de voor- en zijkanten staat. De transfer naar het vliegveld duurt ongeveer 10 minuten.

Vertrek
Bij terugkomst op de luchthaven belt u Sky Parking Zaventem direct nadat u uw bagage heeft opgehaald. Sky Parking Zaventem haalt u op bij de aankomsthal en brengt u met de witte shuttlebus terug naar de parking.

Als u onverwacht een dag eerder of later terugvliegt, kunt u dit doorgeven aan Sky Parking Zaventem. Eventueel ontstaan er hierdoor extra kosten die u aan het einde van de reis kunt betalen.

Lees meer
  • Gratis shuttlebus

    Afstand: 8 min-
    Meeste mensen wachten 5 min.
  • Overdekt

    Maximale hoogte 2 m.
  • Sleutels meenemen

Prijs voor 0 dagen€68,00

Beoordelingen en recensies

Luc Theunis
6
Geparkeerd van 13/05/2026 tot 15/06/2026

Wat ik heel belangrijk vind is de communicatie. Volledig Franstalig . Geen Engels of Vlaams . Zeker Engels is een must vind ik.1

Parkos

Hallo Luc, Bedankt voor je feedback! We zijn het helemaal met je eens: goede communicatie is ontzettend belangrijk om je reis ontspannen te beginnen, en een basiskennis Engels (of Nederlands/Vlaams) is daarbij wel het minste wat je mag verwachten. Omdat Parkos het boekingsplatform is en wij de parkeerlocaties zelf niet beheren, hebben we helaas geen directe invloed op het personeel dat de parkeeraanbieder aanneemt. Wel proberen we op onze website bij de informatie van de parkeerplaats zo goed mogelijk aan te geven welke talen er ter plaatse gesproken worden. We nemen jouw opmerking serieus en gaan dit voorleggen bij deze specifieke parkeeraanbieder. We zullen hen er nogmaals op wijzen hoe belangrijk de Engelse taal is voor onze reizigers, zodat zij hun service hierop kunnen aanpassen. Hopelijk verloopt de communicatie bij je volgende boeking een stuk soepeler! Ik wens je nog een mooie dag. Valentijn van Parkos.
Shuttle overdekt
16 juni 2026
Anonyme
4
Geparkeerd van 28/04/2026 tot 4/05/2026

Je ne réserverai plus.

Shuttle overdekt
6 mei 2026
Mohamed Kourat
10
Geparkeerd van 19/03/2026 tot 26/03/2026

Tous Tres bien

Shuttle overdekt
3 april 2026
Anoniem
10
Geparkeerd van 26/12/2025 tot 29/12/2025

Perfecte service

Shuttle overdekt
30 december 2025
Susanne Darboe
10
Geparkeerd van 11/10/2025 tot 6/11/2025

Sehr nettes Personal. Alles hat sehr gut geklappt. Kann ich empfehlen.

Shuttle overdekt
15 november 2025
Oliver Deuss
10
Geparkeerd van 12/10/2025 tot 24/10/2025

Sowohl das Einchecken als auch die Abholung vom Flughafen haben wunderbar funktioniert. Ich würde den Service wieder buchen.

Shuttle overdekt
28 oktober 2025
merchant.contact-details
valetparkingbrussels@gmail.com
+32456960133
Ondernemingsnummer: BE0688957445